NOVINKY

Velikonoce se blíží :-)

Velikonoce se pomalu, ale jistě blíží. Připravili jsme pro Vás nabídku velikonočních vzorů PVC UBRUSŮ. Vzory jsou krásné, barevné a určitě potěší nejen děti.

PF 2022

Přejeme Vám krásné Vánoce plné lásky, štěstí a zdraví. Hlavně zdraví a být spolu s našimi nejbližšími, je to nejvíc, co nám tento čas může dát. Užívejte čas s rodinou. 

Vánoční vzory a COVID-19

Vážení zákazníci, ten nádherný vánoční čas se opět blíží a my Vám s radostí nabízíme sérii vánočních vzorů našich PVC ubrusů. Všechny PVC ubrusy jsou s textilním podkladem, jsou omyvatelné a je možné je pravidelné dezinfikovat. Jsou tedy vhodné i z hlediska situace ohledně COVID-19.Tuto možnost jistě ocení nejen běžné domácnosti, ale i školní jídelny, restaurace a bary.

Nové vzory 2020

Vážení zákazníci, postupně pro Vás nahráváme nové vzory ubrusů a aquamatů. 

Dovolená 2019

Vážení zákazníci, nastal čas dovolených a tak se i náš tým rozhodl trochu dovolenkovat. Ale nebojte, opravdu jen trochu. V termínu 28.06. - 07.07.2019 nebudeme expedovat případné objednávky. Odpočatí a v plné síle se k pracovnímu procesu vrátíme opět 08.07.2019. E-shop bude po celou dobu zcela funkční, takže se nebojte objednávat. :-) Děkujeme a přejeme i Vám báječnou dovolenou v průběhu prázdnin.

PF 2018 - děkujeme za Vaši přízeň

Báječné Vánoce v kruhu rodiny, veselý krok na Nový rok a ještě více radosti a štěstí do Vašich kroků po každý den dalšího roku... přeje celý tým Sarehy :-)

Novinka na trhu - Terramat

V prodeji je naprostá novinka na českém trhu = TERRAMAT. Jedná se o velmi měkkou pěnovou předložku, kterou lze využít i jako běhoun. Oproti Aquamatu NEMÁ perforaci a je materiálově měkčí. Lze využít v koupelně, kuchyni, chodbě, terase, u bazénu, hale... buďte trendy.... :-)

Stránka 1 z 2 - 11 položek celkem