NOVINKY

ručení přímo na Vaší adresu.

PF 2018 - děkujeme za Vaši přízeň

Báječné Vánoce v kruhu rodiny, veselý krok na Nový rok a ještě více radosti a štěstí do Vašich kroků po každý den dalšího roku... přeje celý tým Sarehy :-)

ZAHLCENÍ NĚKTERÝ VÝDEJNÍCH MÍST DPD

Vážení zákazníci,

vzhledem k blížícím se svátkům došle k totálnímu zahlcení některých výdejních míst (tzv. DPD pick up) a ta přestala přibírat výdej nových objednávek. DPD systém Vám tato místa stále nabízí ke zvolení, ale po zadání Vaší objednávky do našeho svozu, se tato místa již neobjevují. Upozorňujeme tedy na možné komplikace a doporučujeme využití zejména služby "private", tedy doručení přímo na Vaší adresu.

Novinka na trhu - Terramat

V prodeji je naprostá novinka na českém trhu = TERRAMAT. Jedná se o velmi měkkou pěnovou předložku, kterou lze využít i jako běhoun. Oproti Aquamatu NEMÁ perforaci a je materiálově měkčí. Lze využít v koupelně, kuchyni, chodbě, terase, u bazénu, hale... buďte trendy.... :-)

Spouštíme nový e-shop

Hezký dobrý den, právě jsme spustili nový e-shop zaměřený na doplňky do bytu či domu. Věříme, že se nám podaří sestavit zajímavý sortiment, který Vás osloví. Jsme zodpovědní, práci milující nadšenci a pevně věříme, že se nám podaří vytvořit pro Vás příjemné "virtuální" nákupní prostředí, kam se budete rádi vracet :-). Držíme si pěsti, aby nám náš cíl vyšel :-).

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.