NOVINKY

Vánoční vzory a COVID-19

Vážení zákazníci, ten nádherný vánoční čas se opět blíží a my Vám s radostí nabízíme sérii vánočních vzorů našich PVC ubrusů. Všechny PVC ubrusy jsou s textilním podkladem, jsou omyvatelné a je možné je pravidelné dezinfikovat. Jsou tedy vhodné i z hlediska situace ohledně COVID-19.Tuto možnost jistě ocení nejen běžné domácnosti, ale i školní jídelny, restaurace a bary.

Nové vzory 2020

Vážení zákazníci, postupně pro Vás nahráváme nové vzory ubrusů a aquamatů. 

Dovolená 2019

Vážení zákazníci, nastal čas dovolených a tak se i náš tým rozhodl trochu dovolenkovat. Ale nebojte, opravdu jen trochu. V termínu 28.06. - 07.07.2019 nebudeme expedovat případné objednávky. Odpočatí a v plné síle se k pracovnímu procesu vrátíme opět 08.07.2019. E-shop bude po celou dobu zcela funkční, takže se nebojte objednávat. :-) Děkujeme a přejeme i Vám báječnou dovolenou v průběhu prázdnin.

PF 2018 - děkujeme za Vaši přízeň

Báječné Vánoce v kruhu rodiny, veselý krok na Nový rok a ještě více radosti a štěstí do Vašich kroků po každý den dalšího roku... přeje celý tým Sarehy :-)

Novinka na trhu - Terramat

V prodeji je naprostá novinka na českém trhu = TERRAMAT. Jedná se o velmi měkkou pěnovou předložku, kterou lze využít i jako běhoun. Oproti Aquamatu NEMÁ perforaci a je materiálově měkčí. Lze využít v koupelně, kuchyni, chodbě, terase, u bazénu, hale... buďte trendy.... :-)

Spouštíme nový e-shop

Hezký dobrý den, právě jsme spustili nový e-shop zaměřený na doplňky do bytu či domu. Věříme, že se nám podaří sestavit zajímavý sortiment, který Vás osloví. Jsme zodpovědní, práci milující nadšenci a pevně věříme, že se nám podaří vytvořit pro Vás příjemné "virtuální" nákupní prostředí, kam se budete rádi vracet :-). Držíme si pěsti, aby nám náš cíl vyšel :-).

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací