Možnosti platby

 

Způsoby platby

Vámi vybrané a objednané zboží lze zaplatit několika způsoby. Jednou z možností je platba při převzetí zboží (osobní odběr, dobírka). Další možností je převod na náš účet nebo on-line platba.

 

Platba při převzetí zboží (osobní odběr, dobírka)

Osobní odběr je možný v místě naší provozovny: Libušská 133/248, Praha 4 (areál DKNV). Platba dobírkou znamená, že zásilku uhradíte hotově pracovníkovi/pracovnici dopravce DPD.

Na výdejních místech DPD je možná platba pouze v hotovosti. 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Platba převodem na účet

V tomto případě je nutné, aby byla objednávka uhrazena před odesláním / expedicí. Platbu, prosím, odešlete na náš účet vedený u Raiffeisenbank, číslo účtu: 606205553/5500, jako variabilní symbol uveďte kód objednávky. Prosíme o pečlivou kontrolu zadaných údajů před jejich odesláním, předejdete tak komplikacím s vyřízením objednávky.

Při platbě převodem je zboží expedováno po připsání platby na náš účet.

 

Nejrychlejší způsob platby = Platba kartou

Pokud zvolíte platbu kartou, budete po dokončení vaší objednávky přesměrováni na platební bránu GoPay, která vás vyzve k úhradě. Údaje jsou tak zadávány přímo v platební aplikaci na straně poskytovatele, přenos dat z vašeho počítače je zabezpečen šifrovacím algoritmem. Platit je možné pomocí platební karty nebo přímo z vašeho online bankovnictví a to rychle a jednoduše.

Během dokončování objednávky budete vyzváni ke kliknutí na tlačítko „Zaplatiti online přes GoPay“. Po jeho stlačení budete přesměrováni na bezpečnou bránu platebního portálu.

GoPay_jak_zaplatit

V následujícím kroku si zvolte způsob platby, který Vám nejvíce vyhovuje:

GoPay_výběr

Při platbě kartou stačí vyplnit požadované údaje a stisknout zaplatit:

GoPay_platba

Při platbě pomocí online bankovnictví si nejprve zvolte banku a po jejím výběru budete přesměrováni do Vašeho online bankovnictví:

GoPay_int_bankovnictví

Po ukončení platby Vám přijde email kde si snadno můžete ověřit zda byla platba uhrazena:

GoPay_dokončení

Zaplatit můžete prostřednictvím karet VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro. Nutností je, aby vaše karta měla povoleny platby na Internetu. V případě, že dojde k zamítnutí platby, kontaktujte svoji banku.

 

Elektronické faktury

Zcela automaticky zasíláme e-mailem daňové doklady, stáhnout si je můžete kdykoliv i ve vaší klientské sekci. Elektronický doklad je v souladu se zákony ČR a je plně dostačující pro daňovou evidenci i účetnictví.