O nás

 

Několik slov o naší společnosti:

Sareha, spol. s r.o. byla založena v roce 2015 jako velkoobchod s bytovým textilem, zaměřeným zejména na prodej PVC ubrusů, koupelnových předložek a pěnových koupelnových předložek typu Aquamat. Cílem bylo doplnit náš český trh o zboží, jež zde chybělo.

Jsme mladá prosperující společnost hledající nové možnosti uplatnění a růstu. Náš velkoobchod si našel spoustu spokojených odběratelů, což nás velmi těší a zároveň nás to přivedlo k myšlence založení vlastního e-shopu, jež by nám otevřel přímý kontakt i s koncovými zákazníky. Internetový obchod je plný neomezených možností a nás láká tento magický nástroj také vyzkoušet. Naším cílem je relativně úzce specializovaný sortiment, který pro naše klienty vybíráme s láskou a maximální pečlivostí. Reakce koncových klientů na naše zboží by nám měla pomoci i v naší velkoobchodní činnosti. Pevně věříme ve Vaše reakce a příspěvky na nabízené zboží, opravdu upřímně nás zajímají Vaše názory a to nejen jaký další sortiment by Vám udělal radost, ale cokoliv co nám pomůže náš e-shop posunout dál a zlepšit. 

Náš cíl:

Vaše radost je naše radost, Váš úsměv je náš úsměv :-). Atmosféru domova vytváříme především my sami, ale důležitou součástí jsou i pěkné věci kolem nás a ty Vám náš e-shop nabízí. Společně s Vámi bychom chtěli vytvořit oblíbený a dobře fungující tým.

 

Collage_FB_06